ponad 60 opinii na znanylekarz.pl

O nas

  • dr_Artur_Zawisz

Artur Zawisz

Ukończył Wydział Lekarski Krakowskiej Akademii Medycznej w 1988. I stopień z chirurgii ogólnej uzyskał w 1993 r. pracując w III Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie. W latach 1993-2001 nabywał umiejętności w najstarszym w Polsce i jednym z najlepszych na świecie ośrodków chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju , gdzie pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej z wyróżnieniem. Na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą zdobył potrzebną wiedzę oraz umiejętności operacyjne pozwalające na leczenie chorych z wadami wrodzonymi i zniekształceniami pourazowymi. W trakcie specjalizacji wykonywał niezliczone operacje m.in. zabiegi z zakresu chirurgii czaszkowo-twarzowej, skomplikowane rekonstrukcje po rozległych ubytkach, zniekształceniach twarzy, piersi oraz kończyn. Opanował do perfekcji techniki operowania pod mikroskopem co pozwoliło mu na skuteczne replantowanie wielu obciętych kończyn i palców a także wykonywał liczne bardzo skomplikowane operacje rekonstrukcyjne przenosząc na połączeniach mikronaczyniowych złożone kompleksy tkankowe.

Doświadczenie

Ośmioletnia praca w Polanicy Zdroju a także zdobyte doświadczenie w  renomowanych ośrodkach chirurgii plastycznej na świecie m.in. w USA (Baltimore, Chicago, Dallas Nowy Jork), we Francji (Paryż, Cann, Nicea), Hiszpanii (Madryt , Barcelona), Atenach, Augsburgu Bonn, Rio de Janeiro, Sztokholmie ,Tel Avivie i Wiedniu pozwalają mu wykonywać operacje kosmetyczne na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszej wiedzy medycznej i zdobyczy technicznych. W latach 2001-2010 zabiegi kosmetyczne wykonywał w Prywatnej Klinice 3B przy ul. Nowowiejskiej w Krakowie. W tym czasie pracował także w Szpitalu Uniwersyteckim i w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, gdzie zajmował się rozległymi rekonstrukcjami tkanek głównie w obrębie głowy i szyi po ubytkach nowotworowych i zniekształceniach pourazowych.

  •  

    Aktualnie zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej wykonuje w nowoczesnym ośrodku chirurgii plastycznej przy ul. Merkuriusza Polskiego 23 a w Krakowie, do którego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych pacjentów.

     

     

Copyrights 2021 Artur Zawisz
W serwisie zostały wykorzystane reprodukcje prac Jacka Sroki, Małgorzaty Kaczmarskiej oraz fot. Dominika Lichoty.
projekt grafiQa | CMS by Quick.Cms