ponad 60 opinii na znanylekarz.pl

Zabiegi

 • Nos

  Operacja i korekcja nosa jest zabiegiem wykonywanym z powodu nieprawidłowej budowy i zaburzeń funkcjonalnych nosa. Operacje kosmetyczne przeprowadza się najczęściej z powodu zbyt dużego nosa, garbu chrzęstno-kostnego, zapadnięcia grzbietu, skrzywienia oraz zniekształcenia końca nosa, a także z powodu skrzywienia przegrody nosa upośledzającej oddychanie. Korekcja nosa nie tylko poprawi oddychanie, czy zmieni jego kształt, ale również wpłynie pozytywnie na samopoczucie.

  więcej
 • Korekcja uszu

  Operacja odstających małżowin usznych polega na skorygowaniu ich nieprawidłowego ustawienia. 
  więcej
 • Powiększanie piersi

  Powiększenie piersi jest zabiegiem operacyjnym polegającym na wypełnieniu implantami małych lub słabo rozwiniętych piersi. Podczas operacji powiększenia piersi wszczepia się protezy wewnętrzne (endoprotez). Endoprotezy piersi występują w rozmaitych rozmiarach i kształtach, różne są również materiały, którymi są wypełniane.

  więcej
 • Zmniejszanie piersi

  Zbyt duże i opadające piersi, stanowiące defekt kosmetyczny są niekiedy wskazaniem do operacji także ze względów zdrowotnych (głównie z powodu przeciążenia kręgosłupa). Operację redukcji i podwieszenia piersi wykonuje się w znieczuleniu ogólnym.

  więcej
 • Podnoszenie piersi

  Opadnięte piersi będące najczęściej wynikiem wielokrotnych ciąż, znacznego spadku masy ciała czy utraty elastyczności skóry związanej z wiekiem , wymagają korekcji z wykorzystaniem technik podobnych do tych stosowanych w przypadku redukcji dużych piersi.
   
  więcej
 • Face lift

  Z biegiem lat na twarzy i szyi pojawiają się zmarszczki spowodowane zwiększającą się objętością skóry. Operacje face liftingu mają na celu złagodzenie postępujących oznak starzenia się.

  więcej
 • Powiększanie ust

  Zabiegi powiększania ust najczęściej polegają na nieinwazyjnym wprowadzeniu w obręb czerwieni wargowej różnego rodzaju substancji własno-pochodnych lub obcych.

  więcej
 • Plastyka powiek

  Zwiotczenie powiek jest przede wszystkim wynikiem zmian wstecznych włókien kolagenowych i elastycznych skóry. Plastyka powiek polega na usunięciu nadmiaru tkanek powiek górnych i dolnych "korekcji worków" powiek dolnych, oraz drobnych zmarszczek wokół oczu.

  więcej
 • Brzuch

  Operacja plastyczna brzucha wykonywana jest w celu redukcji nadmiaru skóry oraz tkanki tłuszczowej, powstałych po przebytej ciąży, w wyniku procesu starzenia, a także w wyniku znacznej utraty masy ciała u otyłych osób...

  więcej
 • Korekcja blizn i usuwanie zmian nowotworowych

  Zmiany występujące na skórze można usuwać lub korygować stosując różnego rodzaju plastyki miejscowe.

  więcej
 • Ginekomastia

  Terminem ginekomastia określa się łagodny rozrost piersi (powiększenie) u mężczyzn. Powiększenie może być spowodowane przerostem tkanki tłuszczowej lub gruczołowej, lecz najczęściej stanowi formę mieszaną i jest spowodowane czynnikami endoktrynnymi lub zewnętrznymi.

  więcej
Copyrights 2021 Artur Zawisz
W serwisie zostały wykorzystane reprodukcje prac Jacka Sroki, Małgorzaty Kaczmarskiej oraz fot. Dominika Lichoty.
projekt grafiQa | CMS by Quick.Cms